Jesteś tutaj:

O Nas

O Firmie

Kim jesteśmy?

Zespół doświadczonych entuzjastów

HESO to firma zawiązana przez zespół doświadczonych entuzjastów branży marketingowej specjalizujących się w dziedzinie szeroko pojętego MICE Media Marketingu. Nasze działania koncentrują się na zapewnieniu oferty kompleksowej przy zachowaniu najkorzystniejszych warunków cenowych w fuzji z najwyższą jakością oferowanych przez Nas usług oraz produktów.

Misterność zawsze na pierwszym miejscu

Nasze działania są zawsze obmyślone w każdym szczególe, dbamy o każdy detal, kunsztowność, precyzyjność i dokładność. Ogranicza Nas tylko atmosfera! Oferta HESO to usługi i produkty skrojone dokładnie do Państwa potrzeb.

Nie możesz mówić, że twoja firma jest świetna, jeżeli nie jest świetna w marketingu.

Polly La Barre

Szybka Reakcja

Każdy etap projektu traktujemy priorytetowo. Począwszy od natychmiastowej odpowiedzi na zapytania ofertowe, skończywszy na profesjonalnej realizacji.

Kompleksowa Obsługa

HESO to agencja w której misternie załatwisz wszystkie sprawy związane z marketingiem w Twojej firmie.

Zawsze Pomocni

Zespół HESO zawsze służy profesjonalną pomocą i doradztwem w zakresie oferowanych usług i doboru odpowiednich strategii marketingowych uwzględniających Państwa profil firmy.

CO O NAS MÓWIĄ?

Agencja marketingowa HESO dała się poznać jako bardzo dobry organizator imprez integracyjnych, szkoleń oraz konferencji, a także jako solidny dostawca gadżetów reklamowych.

Marcin Morawski
Dell EMC Polska
Zobacz PDF

Współpraca z firmą HESO zaowocowała projektem zorganizowanym w najdrobniejszym szczególe. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę HESO jako rzetelnego partnera do współpracy.

Tomasz Stefański
AB S.A.
Zobacz PDF

Zaproponowana i w pełni zrealizowana oferta zasługuje na słowa najwyższego uznania. Wybór firmy HESO okazał się gwarancją dobrej zabawy i szkolenia dopiętego na ostatni guzik.

Agata Nowak
Geotechnology Sp. z o.o. S.k.
Zobacz PDF

Uczestnicy szkolenia byli zadowoleni z jego organizacji i usług świadczonych przez pracowników agencji, którzy wykazali się uprzejmością, zrozumieniem i profesjonalizmem.

Aleksandra Grączewska
SPB Services Polska Sp. z o.o.
Zobacz PDF

Jest nam niezmiernie miło móc zarekomendować firmę HESO jako rzetelnego organizatora imprez firmowych. Przygotowanie eventu przebiegło pomyślnie, firma wywiązała się ze wszystkich zobowiązań terminowo i zgodnie z wcześniejszym ustaleniami.

Sebastian Snopkiewicz
NTI Polska
Zobacz PDF

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę HESO jako profesjonalnego organizatora wydarzeń firmowych i liczę na owocną współpracę w przyszłości przy kolejnych projektach.

Kacper Smuż
Veracomp S.A.
Zobacz PDF
Zapraszamy serdecznie na spotkanie
w celu omówienia Twojego projektu.

ul. Pelplińska 8B, 01-683 Warszawa

info@heso.pl

+48 534 70 60 50

Godziny pracy:

Pon. - Pt.: 9:00 - 17:00
© 2015 Heso.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.